Aktualności

XIII konferencja „Energetyka przygraniczna Polski i Niemiec – świat energii jutra”


Lubuskie Towarzystwo na Rzecz Rozwoju Energetyki, PWSZ Sulechów oraz Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska zapraszają na konferencję poświęconą energetyce na pograniczu polsko-niemieckim.

Spotkanie odbędzie się 18 listopada w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sulechowie.
Energetyczne zagospodarowanie odpadów, bilansowanie energii w systemach energetycznych, potencjał kogeneracyjny w dziedzinie ochrony klimatu - to główne bloki tematów XIII polsko-niemieckiej konferencji.

W pierwszej części omówione zostaną kierunki transformacji energetycznej Polski i Niemiec. Wystąpią m.in. dr Klaus Freytag z Departamentu Energii i Surowców Kraju Związkowego Brandenburgia, Herbert Leopold Gabryś z Krajowej Izby Gospodarczej i prof. Marian Miłek z PWSZ w Sulechowie, a także naukowcy z Politechniki Gdańskiej, Politechniki Warszawskiej, przedstawiciele takich firm jak Vattenfall Europe Generation, PGE GiEK SA, PGNiG SA, Stadtwerke Cottbus i inni.

Do pobrania:

Program konferencji

Źródło: http://lubuskaenergetyka.pl/index.php/item/140-xiii-konferencja-energetyka-przygraniczna-polski-i-niemiec-ju%C5%BC18-listopada-2016-r

Generuj PDF Generuj dokument Word